Mahalo MH2WTBK

TOP 27 v kategórii Ukulele

Mahalo MH2WTBK

Doprava 3 €,Na sklade
Doporučená ponuka Hudobné Centrum

Na sklade • 1 variantDarček1,9 €97 % • 20 903 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

Typ
koncertné

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Dobra kvalita

Super

Typ
koncertné

Pri koncertnom ukulele Mahalo MH2WTBK výhovorky typu "mám hrubé prsty a toto je také malé, že sa mi tam nezmestia" jednoducho neplatia. Tento model má totižto širší krk, ako sme bežne zvyknutí. Celé telo a krk sú vyrobené z dreviny sangon. Hmatník je z mahagónu a nachádza sa na ňom 16 niklových pražcov. O stabilitu ladenia sa bez problémov postarjú nultý pražec nubone v kombinácii s peknými pozlátenými ladiacimi mechanikami. Farba: čierna (lesklá). K ukulele dostanete v balení aj obal.

Na sklade • 1 variant3 €96 % • 383 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt