Najnovšie recenzie zo sekcie Ukulele

Epiphone Les Paul Ukulele Outfit

Epiphone Les Paul Ukulele Outfit

Pridané: 21. mája 2014

• Kvalita
  • K ukulele je pribalené aj púzdro
  • Funkčnosť
  • V skutočnosti vyzerá ešte lepšie ako na obrázku

Kvalitný výrobok, s veľmi pekným vzhladom, funguje aj na elektrike.

Pridané: 17. februára 2014

Zakúpený v MUZIKER.sk

• veľmi slušný zvuk , dobre spracovaný nástroj
  • zo začiatku mechanika hnevá ale je to v strunách hlavne treba vedieť ako na uku

veľmi dobrý nástroj za pekná peniažky

Stagg US20

Stagg US-LIPS

Pridané: 28. septembra 2013

• farba
  • zvuk.

ale co clovek ocakava za tu cenu

Pridané: 15. januára 2013

Zakúpený v MUZIKER.sk

perfektne vypracovanie za vynikajucu cenu.

Pridané: 12. januára 2013

(naposledy upravené 13. januára 2013)

Spokojný

Pridané: 8. januára 2013

Zakúpený v MUZIKER.sk

• za tú cenu perfektná vecička, nádherný zvuk, paráda!
  • vhodné pre ľudí s malými prstíkmi

odporúčam všetkým :)

Pridané: 8. novembra 2012

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Je to veľmi pekné, šikovné a dobre hrajúce ukulele za veľmi priateľskú sumu.
  • Popúšťanie ladiacej mechaniky. Dá sa tomu predísť dotiahnutím šroubovákom, no i tak mi stále struna E popúšťa.

Ukulele je krásne aj dizajnovo aj zvukovo, zvuk by sa možno dal ešte trochu vylepšiť kvalitnejšími strunami, no to už je len záležitosť detailu. Jeho cena je viac než prijateľná a hrá to krásne. Určite by som produkt odporúčala, je veľmi ľahučký, bezproblémovo prenosný a skladný. Škoda, že ladiaca mechanika popúšťa. Dá sa tomu vyhnúť dotiahnutím, no napríklad v mojom prípade struna E stále sem-tam popúšťa, aj po dotiahnutí šroubovákom. Avšak toto ukulele ma veľmi príjemne prekvapilo, keďže za takú, pomerne dosť nízku, cenu som sa pripravovala na najhoršie, no som maximálne spokojná.

Pridané: 4. novembra 2012

Zakúpený v MUZIKER.sk

Schopná gitarka, vrelo odporúčam.
Dodávaná s natiahnutými strunami (3 klasické + 3 nylonové).

Hudobné Centrum Hudobné Centrum

Pridané: 11. marca 2012

• znacka

gitara, klasická:GITALELE - 6-strunové (a, d, g, c, e, a ) . Predná strana: smrek, zadná strana a luby Meranti, krk: Nato. Rozmery: 10cm x 29cm x 73cm. Dľžka hmatníka 433 mm, Luby 70 mm, Textilný ochranný obal je v cene nástroja.

Yamaha Corporation je jeden z gigantov v hudobnom priemysle. Tento nadnárodný konglomerát so sídlom v Japonsku sa v súčasnosti zaoberá produkciou naozaj širokého spektra produktov, ktoré začínajú u hudobných nástrojov na čele s klávesovými nástrojmi, pokračujú cez zvukovú techniku, elektroniku a končia až u motocyklov a motorov.
Pôvodný názov spoločnosti bol Nippon Gakki Company a prvé hudobné nástroje ktoré vyrábala boli varhany a piána. Počas druhej polovice 20. storočia sa Yamaha stala nejväčšou svetovou korporáciou vyrábajúcou hudobné nástroje. Okrem toho je i jednou z firiem na čele vývoja domácej elektroniky, športovej výbavy, počítačov a priemyselných robotov. Spoločnosť tiež zväčšovala svoje podiely v iných podobne zameraných firmách ako napríklad Korg, Steinberg či Bösendorfer. Jej produkty sa staly celosvetovo obľúbenými a uznávanými ako odbornou verejnosťou, tak profesionálmi, čo potvrdzujú aj mnohé označenia či ocenenia, ktoré boli tejto značke udelené. V roku 1987, ku svojmu stému výročiu, bola spoločnosť premenovaná z Nippon Gakki Company na The Yamaha Corporation.

Zobrazujem 281 - 291 zo 291 recenzií 1...11 12 13 14 [ 15 ]